Sveika gyvensena

Ekologiškas naujagimio kraitelis: kokias prekes verta įsigyti?

Ruošiant kraitelį kūdikiui daugeliui iškyla keblumų – dvejojama, kam verta skirti daugiau santaupų, iš kokių medžiagų pasiūtus drabužėlius rinktis. Dažnai kraitelis sudaromas iš nebūtinų reikmenų, pasirenkami nesaugūs daiktai, pernelyg išlaidaujama, tad prekės vaikams tampa tikru iššūkiu. Vertėtų atkreipti dėmesį, jog šiandien sprendimus lemia ne tik estetiška, tačiau ir sveikatai palanki mada – vaikiški rūbai, pasiūti naudojant ekologiškus audinius. Įsigyti tokių drabužėlių už patrauklią kainą galite ir prekybos miestelyje „Urmas“. Pasidomėkite ekologiškos aprangos nauda plačiau – ji patraukli ne tik dėl mados.

Išvengiama toksinų

Produktai, pagaminti iš naftos ir dirbtinių medžiagų, yra kenksmingi tiek mums, tiek ir gamtai. Jų gamybos metu į aplinką išskiriamos žalingos medžiagos. Nors toksinų ant iš nenatūralių audinių pasiūtų drabužėlių gali būti nedaug, prisiminkite, kad kūdikiai itin jautrūs aplinkos veiksniams, tad žalingų medžiagų poveikis jiems yra kur kas didesnis. Be to, mažyliai neretai „ragauja“ savo drabužėlių. Tai yra rimta priežastis rinktis ekologišką produkciją. Prekės vaikams turi būti ypatingai saugios, tad organiški vaikiški rūbai užtikrins, kad mažylis dėvi sveikatai nekenksmingus rūbelius. Prekybos miestelis „Urmas“ – puiki vieta išsirinkti mielus, dailius, madingus ekologiškus rūbelius.

Apsaugoma oda

Vaikų oda yra daug jautresnė nei suaugusiųjų. Dėl šios priežasties ji daug greičiau sudirgsta, pasidengia bėrimu. Jeigu renkatės nenatūralią medžiagą, nemenkai rizikuojate – kenksmingi chemikalai gali labai lengvai patekti ant odos ir sukelti alerginę reakciją. Puiki išeitis – nusipirkti ne dešimtis sintetinių drabužėlių, o keletą kokybiškų, pasiūtų iš ekologiškų audinių.

Ilgaamžiškumas ir komfortas

Vaiko sveikata – rūpestingų tėvelių prioritetas. Tačiau ekologiškos prekės vaikams yra naudingos ir dėl kokybės – šie  vaikiški rūbai ne taip greitai susidėvi, yra patogūs, sugeriantys drėgmę. Prekybos miestelyje „Urmas“ rasite patvarių ir patikimų ekologiškų drabužių, pasižyminčių ir paprasta priežiūra.

Nauda gamtai

Organinių audinių, kitaip nei sintetinių, apdirbimo metu į gamtą nepatenka žalingų chemikalų, neužteršiamas vanduo. Rinkdamiesi ekologiškus drabužėlius, nuo žalos apsaugote ir mažuosius, ir aplinką, ir ateities kartas.

Pagrindinės ekologiškų audinių rūšys

Ekologiški audiniai paprastai gaminami iš augalinės ir gyvulinės kilmės medžiagų. Pristatome kelias populiariausias tokias medžiagas.

Kanapės

Prekės vaikams, pagamintos iš kanapių audinio, išsiskiria patvarumu. Šis audinys – itin lengvas, pralaidus orui. Kanapių pluoštas atsparus pelėsiui ir neigiamam UV spindulių poveikiui (blukinimui). Jei norite, kad tokie vaikiški rūbai papildytų ir jūsų mažylio kraitį, užsukite į prekybos miestelį „Urmas“ – čia rasite platų jų asortimentą.

Sojos

Sojų pluoštas – švelnus ir lengvas tarsi šilkas. Ši medžiaga dėl tokių ypatybių dar vadinama sojų kašmyru. Ji pasižymi ir antibakterinėmis savybėmis. Kaip ir kanapių pluoštas, ši medžiaga atspari žalingam UV spindulių poveikiui.

Linas

Linas išsiskiria tekstūros įvairove. Be to, lininiai drabužiai tinkami dėvėti tiek šiltu, tiek šaltu oru. Mažylių apranga, pasiūta iš lininio audinio, išsiskiria ilgaamžiškumu ir tvirtumu. Ši medžiaga puikiai sugeria prakaitą ir leidžia odai kvėpuoti. Dar vienas privalumas – tai, kad lininiai drabužiai yra lengvai išplaunami, greitai išdžiūva.

Medvilnė

Iš ekologiškos medvilnės pagamintos prekės vaikams pasižymi švelnumu, tad yra ypatingai tinkamos jautriai kūdikio odai. Tokie vaikiški rūbai pasižymi antialerginėmis savybėmis, gerai sugeria prakaitą, yra patogūs dėvėti. Dėl šių priežasčių Kauno prekybos miestelyje „Urmas“ medvilninių drabužėlių paklausa ir pasiūla – ypatingai didelė.

Vilna

Vilna paprastai siejama su žieminių drabužių siuvimu. Tačiau ši medžiaga naudojama ir kuriant aprangą šiltajam sezonui. Vilna taip pat yra laidi orui, gana lengva. Be to, vilnoniai audiniai gali būti dažomi ar balinami natūraliai.

Ekologiški drabužiai – sveikintinas ir naudingas pasirinkimas. Juk kiekvienam šeimos nariui siekiama parinkti kuo kokybiškesnius produktus ir medžiagas. Ekologiškos prekės vaikams – puikus pasirinkimas ir tiems, kurie domisi mada. Natūralių prekių pramonė sparčiai auga, tad prekybos miestelyje „Urmas“ laukia itin gausus ne tik skirtingų dydžių, bet ir stilių, spalvų pasirinkimas. Taigi, pasirūpinti praktišku, žaviu kraiteliu ir sutaupyti – nesudėtinga, tereikia nebijoti investuoti į tvarius, aukštos kokybės gaminius.