Grožis

Aukso papuošalų nešiojimo nauda

Daugiau kaip prieš 5000 metų Aleksandrijos alchemikai sukūrė skysto aukso priemonę, kuri, jų manymu, galėjo padėti organizmui kovoti su negalavimais. Iki šiol auksas išlieka vienu populiariausių metalų juvelyrikoje dėl savo karališko grožio. Nors aukso papuošalai yra vieni prabangiausių, jie verti kiekvieno cento. Juk mokate ne tik už išvaizdą. Netrukus įsitikinsite tuo patys!

Ar aukso papuošalai tinka visiems?

Jūs galite būti alergiški bet kuriam metalui. Pasisekė, jei alergijos neturite. Dažniausiai pasitaiko alergija nikeliui. Ją atpažinsite iš bėrimo, kuris atsiranda toje vietoje, kur papuošalas lietė odą. Taip pat gali atsirasti paraudimas, pūslelės ir niežulys.

Linkusiems į odos alergijas rekomenduojame ne mažesnės nei 585 prabos auksinius papuošalus be nikelio. Juos galite įsigyti www.AuksoSala.lt.

Kokios yra aukso dvasinės galios?

Ar esate pajutę, kad dėvėdami auksinius papuošalus jaučiatės labiau pasitikintys savimi? Galbūt buvo lengviau bendrauti su žmonėmis ir išreikšti save. Sakoma, kaip atrodote, taip jaučiatės, tad lepinkite save ir neleiskite auksiniams papuošalams dulkėti dėžutėje.

Jūs galite sulaukti psichologinio pastiprinimo iš aukso, jei jį dėvėsite. Jus lydės laimė, ramybė ir stabilumas. Pats auksas, atsižvelgiant į jo vertę, yra turto simbolis. Jei nešiosite jį teisingai, auksas atneš sėkmę. Manoma, kad auksą galima naudoti:

  • reputacijos pagerinimui: jei susiduriate su problemomis, susijusiomis su vardu, šlove ar statusu, nešiokite auksinį žiedą ant viduriniojo piršto;
  • dėmesio išlaikymui: jei esate lengvai išblaškomi ir Jums sunku susikaupti, nešiokite auksinį žiedą ant rodomojo piršto;
  • santykių darnumui: jei patiriate sunkumus santuokoje ir jaučiatės atitolę vienas nuo kito, nešiokite auksinę grandinėlę ant kaklo;
  • gimtadienio proga: įteikdami auksinį papuošalą artimiesiems padovanosite jiems sėkmę.

Preparatų su auksu vartojimo atradimai

Gali palaikyti sveiką nervų sistemą

Be to, kad aukso papuošalų nešiojimas leidžia jaustis gražiai, preparatai, kuriuose yra aukso, padeda palaikyti nervų sistemą. Liana Werner-Gray, sertifikuota mitybos specialistė, teigia, kad jie gali padėti nerimo kamuojamiems žmonėms. Vaistai su auksu gali sustiprinti organizmo imuninį atsaką į oksidacinį stresą.

Gali palengvinti artrito simptomus

Sergantys reumatoidiniu artritu gali pasiteirauti gydytojų, kaip aukso, o ypač aukso druskos, vartojimas gali padėti. Remiantis 2015 m. žurnale Rheumatology paskelbtu gyd. Jennifer Minigh tyrimu, aukso druskos vartojimas gali užkirsti kelią tolesniam sąnarių pažeidimui.

Gali padėti apsisaugoti nuo vėžio

Specialios priemonės, dengtos auksu, padeda anksti nustatyti vėžį. JAV įsikūrusi biofarmacijos bendrovė CytImmune rado būdą, kaip aukso nanodalelėmis skirti vaistus nuo vėžio. Kita bendrovė Nanospectra sukūrė nanovamzdelius, kurie naudodami šilumą naikina vėžines ląsteles. Įdomus terminas yra ir nanoplazmonas (nano apvalkalas). Tai – sferinės nanodalelės, sudarytos iš dielektrinio branduolio, kurį dengia plonas metalinis apvalkalas (dažniausiai aukso).

Gali atjauninti odą

Pagrindinė priežastis, dėl kurios norisi nešioti auksinius papuošalus – kad ant odos atsispindėtų jų akį traukiantis švytėjimas. Karališkieji asmenys šimtmečius naudojo auksą, kad jų oda atrodytų jaunatviška. Nuo auksinių papuošalų sklindanti palanki energija gali stangrinti odą. Dėl savo raminamųjų savybių auksas naudojamas daugelyje odos priežiūros priemonių.

Gali prisidėti prie kūno temperatūros reguliavimo

Ar kenčiate nuo šaltkrėčio, karščio bangų ir kitų su temperatūros svyravimais susijusių problemų? Žmogaus kūnas išskiria šilumą ekrininėmis liaukomis, kurios išsidėsčiusios odos paviršiuje. Gali būti, kad aukso sąlytis su riešu prisideda prie kūno vėsinimo. Juk norint sumažinti karščio bangų poveikį, nebūtina vėsinti visą kūną. Pagalvokite, kaip įmerkus tik kojas į šaltą vandenį galite pasijusti vėsiau.

Įdomus faktas: XIX a. auksas buvo naudojamas alkoholizmui gydyti. Šiandien jį galite rasti medikamentuose nuo priklausomybių nikotinui, narkotikams ir kofeinui.

Partnerio turinys