Šeima

5 dalykai, kurie pagerins seksualinį gyvenimą

Dainis Graveris,  iliustracija iš Unsplash

Erekcija yra vyro gyvenimo atspindis. Jeigu ji gera, tai yra, veikia kai reikia, yra stangri, ne per greitai “baigiasi” – požymis, kad vyro sveikata yra gera. Tiek fizinė, tiek psichologinė. Tačiau kai susiduriama su erekcijos problemomis – svarbu imtis priemonių kovoje su jomis, kadangi retai jos išnyksta pačios. Juk erekcijos problemas sukelia tam tikros priežastys.

1. Poilsis.

Pavargęs vyras niekada negali pajusti geros sekso kokybės. Tai yra normalu. 8-8-8 režimas sugalvotas ne veltui. 8 valandos poilsiui, 8 – darbui ir 8 – miegui.

2. Vitaminai ir papildai.

Jeigu nepavyksta kasdien maitintis sveikai bei aprūpinti kūną svarbiausiomis medžiagomis bei mineralais – įsigykite papildus, kurie „užkamšys skyles“. POWER tabs padeda sustiprinti erekciją, sugrąžina vyriškumą bei padeda džiaugtis ne ilgai trunkančiu, tačiau ir kokybišku seksu.

3. Fizinis aktyvumas.

Fiziškai aktyvus žmogus visada turi daugiau ištvermės. Tuomet ne tik dirbti yra paprasčiau, tačiau ir užsiimti seksu – ne taip vargina.

4. Sveikas gyvenimo ritmas.

Apskritai reikia bandyti gyventi kuo sveikiau. Ne tik fiziškai, tačiau taip pat ir psichologiškai. Juk dažnai erekcijos problemos dažniausiai ir kyla tuomet, kai vyras yra pavargęs (visomis prasmėmis).

5. Gera partnerė.

Galiausiai, geram seksui būtinas ir patikimas partneris (-ė) su kuriuo visada galima kalbėtis bei spręsti esamas lytinio gyvenimo problemas.

Užsakomasis turinys