Grožis

Medicininės kosmetologijos inovacija – grožiui be skalpelio

Bėgant metams negailestingas veidrodis tarsi pirštu bado į vis atsirandančias naujas raukšleles, pasmukusius skruostus ar pasmakrę. Šie nemalonumai prasideda jau po 30 metų ir gerokai gadina nuotaiką. Oda praranda elastingumą, sausėja, todėl imame ieškoti būdų, kaip sulėtinti laiko poveikį bei atkurti jau padarytą žalą. Laimė, šiuolaikinė kosmetologija ir grožio medicina siūlo daugybę metodų – tikrai yra iš ko rinktis. Dar vienas geras dalykas, kad nebūtinai dėl grožio turime ryžtis plastinei operacijai.

Viena efektyviausių grožio medicinos  naujovių – PUREBEAU FIBROBLAST aparatu atliekama procedūra. Ji sumažina maišelius po akimis, raukšles aplink lūpas bei randus, pakoreguoja akių vokus, patempia veido ir kaklo odą. Šiuo aparatu savo klientes gražina medicininės kosmetologijos specialistė Laura Sereičikienė, interneto svetainėje www.med-estetica.lt pateikianti informacijos apie įvairias invazines  ir neinvazines grožio procedūras. Specialistė sako, kad FIBROBLAST aparatas daugeliui jos klienčių suteikė galimybę atsisakyti akių vokų plastikos operacijos. Puikiais rezultatais maloniai nustebintos moterys, atsikračiusios po gimdymo ant pilvo likusio odos pertekliaus.

Įgijusiai patirties stažuotėse Šveicarijoje, Italijoje ir Prancūzijoje, 15 metų Lietuvoje ir užsienyje dirbančiai  medicininės kosmetologijos specialistei procedūra PUREBEAU FIBROBLAST prietaisu – mėgstamiausių ir efektyviausių  sąraše,  drauge su PRP (naudojama trombocitais papildyta plazma), biorevitalizacijos bei cheminių šveitimų procedūromis.

Aparatu atliekama inovatyvi procedūra – vietoj operacijos

Medicininės kosmetologijos specialistė Laura Sereičikienė vardija šios aparatinės procedūros pranašumus: „PUREBEAU FIBROBLAST aparatu šalinant perteklinę odą, nenaudojamas skalpelis ar lazeris, nereikia narkozės, todėl išvengiama visų tradicinės intervencijos metu kylančių pavojų. Procedūra atliekama be įpjovimų, todėl gyjant nesusidaro atviros žaizdos, mažesnė randų ir infekcijos rizika. Vietinei odos paviršiaus anestezijai naudojamas specialus kremas. Rezultatai išryškėja greičiau, be to, tokia procedūra pigesnė nei chirurginė intervencija ar lazeris.“

Vokietijos įmonės „Purebeau New Cosmetic“ savininko Dirko Hundertmarko sukurta  FIBROBLAST technologija yra pripažinta viena geriausių, o jos efektas prilygsta chirurginei operacijai. Nuo1995 metų veikianti įmonė kuria aukščiausios kokybės grožio produktus, pasitelkdama Europos Sąjungoje sertifikuotas inovatyvias technologijas.

Fibroblastai – jungiamojo audinio ląstelės, kurios gamina kolageną, elastines skaidulas ir kitas medžiagas. Stimuliuojant fibroblastus specialiu prietaisu skatinama  kolageno gamyba, todėl oda atsinaujina, gyja žaizdos, mažėja randai, nyksta raukšlės, oda tampa stangresnė ir atsparesnė nepalankiam poveikiui.

PUREBEAU FIBROBLAST aparatas skleidžia plonytį plazmos spindulį, kuris veikia mikromilimetro dydžio odos taškelį. Toje vietoje oda staiga praranda drėgmę ir susitraukia, patempdama šalia esantį jos plotą. Atliekant šią procedūrą būtinas atidumas bei kruopštumas. Jos metu sudaromas tokių taškų tinklelis, o puikių rezultatų pasiekiama tinkamai parinkus plazmos spindulio poveikio taškus.

Kokio amžiaus žmonėms patariama ši grožio procedūra?

„Viskam yra ribos, – įsitikinusi Laura Sereičikienė, – pamačiusiam reklamą dvidešimtmečiui ir sugalvojusiam šiuo aparatu pasigražinti pakritusius vokus arba raukšleles paakiuose siūlyčiau palaukti iki 30 metų. Žinoma, pasitaiko išimčių, pavyzdžiui, kai išvaizdą darko randai, šią procedūrą galima atlikti ir jaunesniam žmogui. O jei pas mane atvyktų garbaus amžiaus žmogus,  pavyzdžiui, 70 metų, norintis pakoreguoti užkritusius vokus, tikrai rekomenduočiau plastikos chirurgo konsultaciją.“

Kiek procedūrų reikia pageidaujamam rezultatui pasiekti ir kiek laiko galima juo džiaugtis?

Laura Sereičikienė sako, kad aplink akis dažniausiai pakanka vienos, retsykiais dviejų procedūrų. Randams mažinti prireikia 2–3, veido patempimui bei kaklui 1–2 procedūrų.

Po procedūros pakyla padribę vokai, sumažėja raukšlių gylis, randai, pašviesėja paakiai, pasitempia veido ir kaklo oda. Ar ilgai džiaugsitės šiais pokyčiais, priklausys nuo gyvenimo būdo, odos priežiūros,  jie gali išlikti ir metus, ir dvejus. Bet jei po procedūros pirmiausia skubėsite parūkyti, ilgalaikio poveikio nesitikėkite.

Po procedūros oda greičiau sugis naudojant specialų PUREBEAU kremą. Geram ir ilgai išliekančiam rezultatui būtina laikytis keleto rekomendacijų.

Procedūros vieta  bent du kartus per dieną prausiama su bekvapiu, aliejų bei parabenų neturinčiu muilu ir vėsiu vandeniu. Švari oda nusausinama švelnia medvilnine šluoste ar nepūkuotu rankšluosčiu. Tada procedūros vietą būtina dezinfekuoti skysčiu be alkoholio, kuris ant odos užpurškiamas 30-50 cm atstumu, o pertekliui leidžiama išgaruoti.

Procedūros vietą galima maskuoti PUREBEAU FIBROBLAST pudra, praverstų kosmetika su ultravioletinių spindulių filtrais.  Nukritus šašeliams (tai įvyksta po 4-7 dienų) procedūros vietą reikėtų tepti kremu nuo saulės su SPF 50+ apsauga dar 3-4 savaites. Tai padės išvengti odos pigmentacijos.

Šios procedūros atliekamos tiek vyrams, tiek moterims. Tai paprastesnis, saugus ir baimių nekeliantis būdas atjaunėti nepatenkintiems savo išvaizda, bet vengiantiems chirurginių grožio metodų.

Medicininės estetinės kosmetologijos specialistė

Laura Sereičikienė

Tel. 8 616 30178