Grožis

Įpročiai, kurie padės sulieknėti nesikankinant

Svorio metimo klausimas aktualus daugeliui iš mūsų, o atšilus orams, vis dažniau atkreipiame dėmesį į skaičius, kuriuos rodo svarstyklės. Paprasčiausias būdas juos sumažinti – sportuoti ir sveikai maitintis, tačiau taip kardinaliai pakeisti savo gyvenimo būdą pasiryžta ne kiekvienas. Tačiau tai tikrai nėra vienintelis kelias siekiant dailesnės figūros: jei neįdėdami daug pastangų norite patobulinti kūno linijas, turėtumėte išsiugdyti šiuos įpročius!

Gerkite daugiau vandens

Taip, šį patarimą girdėjote ne vieną kartą, tačiau ar kada sąžiningai prisiruošėte jį pritaikyti kasdienybėje? Taip pasielgti tikrai vertėtų: ne kartą įrodyta, jog geriant pakankamai vandens, be jokių papildomų pastangų galima įgauti daugiau energijos ir netgi paskatinti spartesnį kalorijų deginimą. Be to, prieš valgį išgėrę stiklinę vandens, sumažinsite apetitą: tai atsispindės ir Jūsų porcijose, o ilgainiui – ir numestuose kilogramuose.

Kai valgote, neužsiimkite pašaline veikla

Tai dar vienas puikiai žinomas, tačiau ne visų taikomas metodas, padedantis suvalgyti kur kas mažiau. Jei valgydami žiūrite televizorių ar skaitote naujienas socialiniuose tinkluose, susikoncentruojate tikrai ne į savo lėkštės turinį – labai tikėtina, jog dėl to net ir suvalgę pakankamai didelę porciją, vis dar liksite alkani. Norėdami to išvengti, kiekvieną valgymą paverskite nedidele švente: lėtai kramtykite, mėgaukitės ir neužsiimkite kitais darbais. Tai tikrai nepareikalaus daug Jūsų laiko, tačiau rezultatai bus akivaizdūs!

Eksperimentuokite su įvairiais kokteiliais

Kai kurie maisto produktai (o ypač – vaisiai ir daržovės) gali paspartinti medžiagų apykaitą ir taip prisidėti prie lengvo svorio metimo. Pavyzdžiui, nustatyta, jog vynuogės, mėlynės, braškės ir obuoliai padeda blogiesiems riebalams virsti gerais – sulčiaspaudės pagalba šiuos vaisius galite paversti gardžiais ir labai efektyviais gėrimais!

Skirkite daugiau laiko poilsiui

Nors gali atrodyti priešingai, tačiau skirdami daugiau laiko kokybiškam miegui, galite ženkliai pagražinti savo kūno linijas. Taip yra todėl, kad nepailsėję dažniau jaučiamės alkani, o mūsų organizmas reikalauja greitų ir toli gražu ne sveikų angliavandenių. Tad susiplanavę dienos režimą taip, kad užtektų laiko ir gerai pailsėti, sumažinsite tokių scenarijų riziką – jei iki šiol tokių dienų nepavykdavo išvengti, pastebėsite ne tik geresnę savijautą, bet ir kūno pokyčius.

Patys džiovinkite vaisius

Džiovintus vaisius mėgsta daugelis iš mūsų, tačiau jei atkreiptumėte dėmesį į jų sudėtį, greitai suprastumėte, jog jų nebūtų galima pavadinti sveikos gyvensenos ar dailios figūros palydovais – ir viskas tik dėl papildomų priedų. Tačiau šiuo atveju Jums gali padėti vaisių džiovyklė: naudodami šį prietaisą, patys pasigaminsite sveikesnius užkandžius, kurie Jūsų figūros tikrai nesugadins. Tiek šią, tiek kitą smulkią buitinę techniką galite įsigyti Pigu.lt el. parduotuvėje.

Suraskite būdų, kaip daugiau pajudėti

Taip, žadėjome, jog šie įpročiai nebus susiję su sportu, tačiau siūlome ne sportuoti, o tiesiog pasistengti šiek tiek daugiau pajudėti. Pagalvokite, kokia veikla paskatintų Jus daugiau pažingsniuoti: galbūt vietoj lifto galite naudoti laiptus, o gal – automobilį pastatyti tolimesnėje aikštelėje? Tikriausiai sutiksite, jog tokios užduotys tikrai nepareikalaus daug fizinių pastangų, tačiau jei tai taps Jūsų įpročiu, ilgainiui džiaugsitės ir pastebimais pokyčiais veidrodyje.
Visi šie patarimai yra pakankamai lengvai įgyvendinami, todėl pasiryžus pokyčiams, tikrai neteks lipti per save. Kuo daugiau įpročių įgysite, tuo greičiau pamatysite pirmuosius rezultatus!