Nauja privati klinika Vilniuje

Privati klinikaGemma sveikatos centras plečia savo veiklą, atidaroma nauja 200 lovų privati klinika.

Vilniuje, Antakalnyje atidaroma pirmoji privati slaugos bei fizinės medicinos ir reabilitacijos klinika. Analogų Lietuvoje neturinčiame 200 lovų stacionare bei ambulatorijos centre dirbs daugiau nei 180 aukščiausio lygio medicinos specialistų.

Fizinės medicinos ambulatorinės ir stacionarinės reabilitacijos paslaugos teikiamos pacientams, sergantiems traumatologinėmis, neurologinėmis, ginekologinėmis bei kitomis ligomis. UAB „Gemma sveikatos centras” yra pasirašęs sutartis su Teritorinėmis ligonių kasomis dėl minėtų paslaugų apmokėjimo, todėl šios paslaugos ambulatoriškai pacientams teikiamos nemokamai.

Džiugi žinia – jau ir stacionarinės reabilitacijos paslaugas pacientams dėl ginekologinių susirgimų finansuoja Teritorines ligonių kasos, todėl jas teikiame be priemokų.

UAB „Gemma sveikatos centras” taip pat tikisi gauti leidimą iš LR Sveikatos apsaugos ministerijos dėl sutarties pasirašymo su Teritorinėmis ligoninių kasomis, kuris leistų teikti nemokamas stacionarines reabilitacijos paslaugas pacientams sergantiems neurologinėmis, traumatologinėmis-ortopedinėmis , urologinėmis ligomis bei neįgaliesiems, kuriems reikalingos palaikomosios reabilitacijos paslaugos.

Palaikomasis gydymas ir slauga tai unikali privati paslauga Vilniaus regione. Pacientams, turintiems savivaldybės suteiktą globos statusą, be priemokų teikiama trumpalaikė ir Ilgalaikė socialinė globa, ją finansuoja savivaldybė. Individualus dėmesys, atidumas ir kasdieninė medicininė priežiūra yra tai, kuo jau džiaugiasi pirmieji garbaus amžiaus naujojo centro gyventojai.

Medicininio viešbučio paslaugos tai populiarėjanti paslauga tarp miesto svečių ir vilniečių. Mūsų centre jie gali mėgautis baseinu su sauna, grožio procedūromis, mankštomis, masažais, purvo aplikacijomis, lazerio procedūromis ir kitomis sveikatinimo paslaugomis, nuolatiniu medicinos specialistų dėmesiu.

„Mūsų stiprybė – aukščiausios kvalifikacijos gydytojų, kineziterapeutų, slaugytojų ir kitų medicinos specialistų komanda, kuri naudoja modernią medicininę įrangą ir pažangius gydymo ir reabilitacijos metodus. Mūsų tikslas – padėti žmogui susigrąžinti ir išsaugoti gerą savijautą”, – sako Violeta Juknevičienė, UAB „Gemma sveikatos centras” generalinė direktorė.

Šiandien „Gemma” jau laukia visų, kuriems visa tai yra svarbu. Oficialus „Gemma sveikatos centro”, įsikūrusio Vilniuje, Bistryčios g. 13, atidarymas – 2012 m. balandžio 3 d. 15 val.