Europos Komisija siūlo dovanoti galimybę mesti rūkyti

Europos Komisijos kampanija „Exrūkaliai nenugalimi” kviečia atrasti metimo rūkyti programą „iCoach” ir 2013 metais artimiesiems bei draugams padovanoti galimybę gyventi be rūkymo.

Naujoviška nemokama metimo rūkyti programa „iCoach” nuo šiol suteiks galimybę paskatinti ir motyvuoti artimuosius, kuriems nepavyksta atsikratyti cigarečių. Programa leis nusiųsti ne tik paskatinančią žinutę, bet ir išskirtinę asmeninę internetinę nuorodą, kuri padės rūkantiems atrasti „iCoach”. Ši unikali metimo rūkyti programa pirmiausiai kviečia susimąstyti apie gyvenimo be tabako privalumus – geresnę sveikatą, daugiau pinigų ir, žinoma, aukštesnę gyvenimo kokybę.

„iCoach” siūlo:

1. Asmeninius patarimus, padedančius atsikratyti rūkymo;

2. Reguliarius el. laiškus, palaikančius kiekviename metimo rūkyti žingsnyje;

3. Forumą, kuriame rūkaliai gali remti vienas kitą ir dalintis savo įkvepiančiomis istorijomis;

4. Grafikus, rodančius metančiojo rūkyti pažangą.

„Džiaugiuosi, kad „iCoach” jau padeda tūkstančiams vartotojų, o „Exrūkaliai nenugalimi” pasiekė daugiau nei 2,8 milijono žmonių per „Facebook” puslapius, – sakė Europos Komisijos Sveikatos ir vartotojų reikalų generalinio direktorato vadovė Paola Testori Coggi. – Norime padėti dar daugiau rūkalių 2013 m. pasiekti savo tikslą – gyvenimą be tabako. Prasidėjus naujiems metams, galite padėti savo draugams ir šeimos nariams siekti geresnio gyvenimo.”

Jei norite įteikti savo mylimiesiems sveikesnio, laimingesnio gyvenimo dovaną, apsilankykite http://www.becomeunstoppable.eu