Gydymas

Nugaros masažuoklis – skausmui malšinti

Nugaros masažuoklisDirbant sėdimą darbą biure ar namuose, netinkamai įrengtose darbo vietose, kuriose stalai bei kėdės nėra ergonomiški ir pritaikyti asmeniniams poreikiams, nugaros skausmas gali tapti neatsiejamu jūsų palydovu. Nugaros skausmai yra skirstomi į ūminius bei lėtinius, tačiau bet kuriuo spazmų atveju svarbu imtis tinkamų veiksmų, siekiant išvengti skausmo padidėjimo ar net visiškai jo atsikratyti.

Nugaros skausmo priežastys gali būti ne tik jau minėtos nepatogios darbo vietos, bet ir nuolatinis sunkių daiktų nešiojimas, įtampa raumenyse ar net stresas. Pastebima, jeigu ūminis skausmas suima netikėtai, gali būti, kad tai yra organizmo reakciją į stresą, tačiau gera žinia ta, kad namų sąlygomis kiekvienas galite sau padėti.

Atpalaiduojantis masažas namuose 

Norint nuraminti ir atpalaiduoti skaudančią nugarą, sprendimu gali tapti nugaros masažuoklis. Biomed.lt siūlo platų namų naudojimui tinkamų masažuoklių asortimentą, kurie pasižymi skirtingu intensyvumu ir efektingu poveikiu. Vienas populiariausių rinkoje – infraraudonųjų spindulių smūginis nugaros masažuoklis. Jis turi net 4 skirtingas programas, kurias galite pritaikyti sau pagal juntamą skausmo intensyvumą. Masažuoklis atpalaiduoja nugaros raumenis, pašalina spazmus, gerina bendrą savijautą. Infraraudonųjų spindulių masažuoklis ne tik nuskausmina įsitempusius raumenis, bet ir gerina kraujotaką, veikia prevenciškai.

Universalūs masažuokliai – paprastam naudojimui

Taip pat nugaros skausmui malšinti populiarūs rankiniai masažuokliai, turintys ergonominį dizainą. Masažuokliai lengvai pasiekia įvairias skaudamas kūno vietas, turi skirtingus antgalius bei intensyvumo lygius. Naudotis nugaros masažuokliais nėra sudėtinga. Jų veikimo principas pritaikytas asmenims, kurie masažą nori atlikti savarankiškai, be kito asmens pagalbos. Atpalaiduojantys ir stimuliuojantys nugaros masažai kryptingai veikia skausmo šaltinį, todėl yra puiki pirmoji pagalba pajutus skausmą. Prietaisus naudojant reguliariai, pastebimas pagerėjimas ir vis retesni spazmai nugaros srityje.